• Sınıf Seçiniz

  • Branş Seçiniz

  • İçerik Türü

  • Ara

Yaz Nerdeyse Bitti, Kış Tatili Başlıyor!

Yazın sıcak günlerinden kışın soğuk günlerine adım atmaya başladık. Yaz güneşinin tadına doymayanlar için tatil fırsatları gelmeye devam ediyor. 

“Tatili uzattık!” diyelim ve kış aylarında da tatil yapmaya devam etmeniz için en güzel fırsatlardan haber verelim. 

Bursa, Bolu, Erzurum, Ankara ilçelerinde güzel bir tatil yaparak kışın soğuk günlerini sıcağa dönüştürebilirsiniz. Karın yağmasıyla beyaza bürünen Bolu-Abant’ta ailece sıcak bir tatil yapabilir, Bursa Uludağ kayak merkezinde keyfinizce hoş vakitler yaşayabilirsiniz. 

Kışın güzelliklerini saymakla bitirmek mümkün değil, tabi bunun için de seçimlerde isabetli davranmak gerekiyor. Türkiye’nin dört bir yanında tatil yapma şansı olsa da kış turizminde ön plana çıkan Bursa en çok tercih edilen illerden biri. 

Kalabalık şehir hayatından daha sakin ve huzurlu bir ortama geçerek tatilinizi beklentilerinizin çok ötesinde yaşamaya hazır iseniz yapmanız gereken tek şey Bursa otobüs bileti fiyatlarını incelemek ve seyahat çantanızı hazırlayarak yola çıkmak için hazırlık yapmak olacak. Pamukkale, Anadolu, Metro Turizm, Efe Tur, Uludağ Turizm, Kamil Koç ve Metro Turizm gibi önde gelen otobüs firmalarını inceleyerek en ucuz otobüs bileti fiyatlarını değerlendirerek tatile çıkabilirsiniz. 

55 TL’den başlayan Ankara-Bursa otobüs bileti fiyatlarını değerlendirerek seyahatte istediğiniz gibi davranmanın ve tatile daha ekonomik yolculuk yapmanın tadına varabilirsiniz. 4,5 saat kadar süren yolculuk boyunca rahatınıza dair her şeyi bulabileceğiniz seyahatinizde rahatlık ve konforun en zirvesini yaşayarak tatil noktasına enerjik bir giriş yapabilirsiniz. Tüm otobüs biletleri bilgisine biletbayi.com’dan ulaşabilirsiniz

Yolculuğun daha kısa ve daha rahat sürmesini isteyenler için de fırsatlar bitmiyor. Havayolu ile yolculuk yaparak yine en rahat şekilde ulaşmak istediğiniz tatil beldesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin kış turizmine en yatkın şehirleri; Bursa, Erzurum ve Ankara’ya yurdun dört bir yanından günlük seferler düzenleniyor. En ucuz uçak bileti avantajlarını değerlendirerek tatile daha hızlı bir giriş yapabilirsiniz. 

Sun Express, Onur Air, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus gibi önde gelen havayolu firmalarının uçak bileti fiyatları konusunda karşılaştırma yaparak soğuk havalarda cebinizi ısıtacak fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Anadolujet firmasının günlük sefer düzenlediği Ankara-Bursa uçuş hattında uçak bileti fiyatları 89,99 TL’den başlıyor. Fiyatların karşılaştırmasını yaparak veya alternatif seferleri değerlendirerek uçuşunuzu en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul-Erzurum uçak bileti avantajları ve promosyon biletleri ile yolculuğunuzun çok daha kaliteli geçmesini sağlamak için tüm uçak biletlerine biletbayi.com’dan bakabilirsiniz. 

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Yazının Bağlantısı: Yaz Nerdeyse Bitti, Kış Tatili Başlıyor!
  • Tarih: 2 Ekim 2015
  • Yazının Kategorisi: Bizim Kalemimizden, Çevre Ve Doğa, Güncel Bilgiler
  • Yazar:
  • Bu yazıyı RSS ile Takip Et
  • Diğer kaynaklarda arayın: Yaz Nerdeyse Bitti, Kış Tatili Başlıyor!
  • Ana Menü