• Sınıf Seçiniz

 • Branş Seçiniz

 • İçerik Türü

 • Ara

Rüyada Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sevgili Görmek Ne Demek?

Rüyada sevgiliyi görmek daima iyiye yorumlanır. Her ne kadar sevgilinin rüyada görülmesi daha çok bilinçaltına bağlı bir durumdan kaynaklanıyor olsa da
çeşitli şekillerde de yorumlanır. Rüyada sevgiliyi görmek birbirine zıt iki farklı şekilde yorumlanan bir rüyadır. Eğer bir ilişkiniz söz konusu ise, evliliğe doğru giden bir ilişkiniz var demektir. Diğer bir yoruma göre rüyada sevgili görmek var olan sevgiliye karşı duyguların azalacağına işaret etmektedir. Rüyada sevgili ile güzel zaman geçiriliyor ise sevgilinizin sizi mutlu edecek şeyler yapacağının işaretidir.

Eğer rüyada aksine sevgili sinirli davranışlarda bulundu ise hakkınızda hoşunuza gitmeyecek dedikodular yapılıyor anlamına gelmektedir. Söylenilen sözler nedeni ile gerçek hayatta sevgiliniz ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Sevgilisi olmayan bekar birinin rüyada sevgili görmesi hayırlara vesiledir. Mutlu bir beraberlik yaşayacağının müjdecisidir. Rüyanızda sevgiliniz görmeniz, aranızdaki bağın daha da kuvvetleneceğini işaret etmektedir. Birbirinize daha da bağlanacağınız, aranızdaki yakınlığın artacağı ve hatta güzel bir evliliğin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyada sevgiliyle el ele tutuşmak evlilik habercisidir. Evlenme zamanınızın geldiği ya da yakında evlenme teklifi alacağınızın işaretidir.

Eğer sevgilinizle dargın olduğunuz bir dönemde onu rüyanızda onu görürseniz, mutlu günlerin sizi beklediği anlamına gelir. Mutlu ve aşk dolu bir beraberlik. Yolda sevgiliniz arkada siz önde yürürken görürseniz ilişkiyi yönlendiren kişinin siz olduğunu gösterir. Rüyada sevgilinin hediye verdiğini görmek evlilik zamanının geldiğine işarettir. Rüyada sevgili görmek mutlu bir karşılaşmanın habercisidir. Eski sevgiliyi görmek ise bir borcu olduğuna ve bu borcu ödeyemediği için üzüntü çekeceğine işaret eder. Evli birinin rüyasında eski sevgilisini görmesi aile içinde huzursuzluk yaşayacağına delalet eder. Rüyada sevgiliyle tartışıp ayrıldığınızı görmek birinin sevgiliniz de gözü olduğuna işarettir. Kavga ettiğinizi ancak ayrılmadığınızı görmek evlilik habercisidir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada görülen eski sevgili var olan borçların can sıkıcı hale geleceğinin habercisidir. Rüyayı evli biri görüyor ise eşi ile arasında bazı tartışmalar yaşanabilir ve evde huzursuzluklar meydana gelebilir.

Rüyada Sevgili ile Gezmek

Rüyada sevgili ile geziliyor ise arzuların gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu rüyanın anlamı mutlu bir evliliğin habercisi de olabilir.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada sevgiliye sarılmanın anlamı yakın bir zamanda duygusal bir beraberlik yaşanacağının işaretidir. Rüyanın bir diğer anlamı beklenen, olması istenen beraberliğin gerçekleşmesi ve çok mutlu olunacağı veya seveceği bir kişi ile tanışıp onunla evlilik yolunda ilerleyeceği anlamını taşımaktadır.

sevgiliye-sarilmak

Rüyada Sevgili ile Kavga Etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmenin anlamı tam tersine gerçek hayatta rüyayı gören kişinin sevgilisi var ise sevgilisi ile aralarının daha da iyi olacağı anlamını taşımaktadır. Rüyada sevgili ile kavga etmek sevgilisi olmayan biri tarafından görülmüş ise en yakın zamanda bir ilişkiye adım atacağına veya platonik olarak bir sevdiği var ise aralarında hiçbir şey olmayacağının habercisidir.

Rüyada Sevgili ile Telefonda Konuşma

Rüyada sevgili ile telefonda konuşmanın anlamı sevgiliye özlem duyulması anlamına gelmektedir. Sevgili ile rüyayı gören kişi arasında mesafe olacağına ve bu sebeple birbirlerini özleyip sevginin daha da derinleşeceğine delalet eder. Bazı zamanlarda rüyayı gören kişinin bir haber alacağına veya reddedemeyeceği bir teklif alacağının habercisidir.

Rüyada Sevgilinin Elinden Tutmak

Görülen bu rüyanın anlamı sevgilinin güvenilir olduğunun ve o kişiye rahatlıkla sırtını dönebileceğinin göstergesidir. Bazı zamanlarda ise, ilişkinin ilerlemesi, sevginin artması, doğru insan olduğu ve bir aile kurmaya işaret eder. Kurulan ailede mutlu, huzurlu bir hayat sürmeye delalet eder.

sevgili-elinden-tutmak

Rüyada Sevgili ile Konuşmak

Rüyada sevgili ile konuşmak ondan saklanan konuların gün yüzüne çıkacağı ve bu sebepten tartışılacağı anlamını taşır. Rüyada sevgili ile konuşmak, fazla düşünüldüğü için ilişkide bazı aksamalar yaşandığı ve sevgilinin bu durumdan hoşlanmadığı anlamına gelir. Sevgilisi olmayan kişi rüyayı gördü ise, yakın zamanda biri tarafından ilanı aşk edileceğinin habercisidir.

Rüyada Sevgili ile Öpüşmek

Rüyada sevgili ile öpüşmenin anlamı zaman ilerledikçe rüyayı gören kişinin sevgilisine daha fazla aşık olacağı ve daha çok bağlanacağını işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi sevgiliye güvenmiyor ise boşu boşuna endişe ettiğinin ve rahatlıkla güvenebileceğinin anlamını taşır. Bazı zamanlarda ise sevgili ile öpüşmek entrikaların dolu olduğu bir aşk ilişkisi veya aşk acısı çekileceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgili ile Barışmak

Rüyada eski sevgili ile barışmak rüyayı gören kişinin yapmayacağını söylediği bir şeyi yapar veya daha önce bazı konularda büyük konuşmuştur ve onun cezasını çeker. Bazı rüya yorumcularına göre ise, rüyayı gören kişinin bulunduğu durumdan başka bir duruma geçeceğine, halinin değişmesine, maddi anlamda zorluk yaşayacağına veya isteklerini gerçekleştirmek adına çok çalışması gerektiğinin anlamını taşır.

Rüyada Sevgiliyi Evlenirken Görmek

Rüyada sevgilisinin başkası ile evlendiğini gören kişi onu kaybetmekten korkmaktadır. Rüyanın anlamı sevgiliye çok fazla düşkün olunduğunun işaretidir. Rüyayı gören kişi hayatını sevgiliye yönelik yaşamaktadır. Kendine daha fazla zaman ayırması gerektiğinin sevgiliyi biraz bırakmasının daha iyi olacağını işaret eder. Bu şekilde devam edilirse sevgiliyi kaybetme ihtimali söz konusudur.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Görülen bu rüyanın anlamı gerçek hayatta sevgili ile tartışılacağının habercisidir. Tartışma esnasında söylenen bir sözden dolayı iki sevgilinin arasının açılacağının işaretidir. Sevgiliye karşı daha çok sabırlı olunması gerektiğinin ve her konuyu büyütmemenin faydalı olacağına delalet eder.

Rüyada Sevgili ile Yemek Yemek

Rüyada sevgili ile yemek yemenin anlamı rüyayı gören kişinin ailesi huzurlu, mutlu, bereketli olacağının işaretidir. Mutlu bir gönül ilişkisine adım atılacağı ve rüyayı gören kişinin karşısına çok mutlu olacağı birinin çıkacağının habercisidir. Rüyayı gören kişiyi çok mutlu edecek birinin ortaya çıkacağı ve o kişi ile çok mutlu anların yaşanacağı anlamını taşımaktadır. O kişi ile beraber mutlu bir hayata adım atılacak demektir.

Son Yorumlar
 1. İdil
 2. edişş
 3. edişş
 4. simay
  • admin
 5. öykü
  • edişş
 6. öykü
  • admin
 7. Anonim
 8. Anonim
 9. halime
  • admin
 10. Berfin korkmaz
 11. Berfin korkmaz
 12. Azra
 13. SaygıSevgiHoşgörü
 14. ağam urfalı
 15. Anonim
 16. okan
 17. hüseyin
 18. trinity
 19. Anonim
 20. efsun
 21. süleyman
 22. kivi
  • SaygıSevgiHoşgörü
 23. Anonim
 24. eylül
 25. başak
 26. Anonim
 27. ayşe
 28. kader
 29. kader
 30. müge
 31. begüm
 32. gökçe
 33. Busra
 34. melek
 35. Yunus
 36. Anonim
 37. Anonim
 38. Anonim
 39. Erkut
 40. Zehra
 41. ali
 42. büşra
 43. sehtap
 44. Anonim
 45. CEYDA
 46. CEYDA
 47. ebruu
 48. melih
 49. Anonim
 50. Anonim

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Menü