• Sınıf Seçiniz

  • Branş Seçiniz

  • İçerik Türü

  • Ara

Karşınızdakinin Burcunu Anlayabilirsiniz!

education_wheel

Koç burcu

Koçlar bulundukları yerlerde, hep ön planda olmaya çabalarlar ve bunun için kendilerini çok zorlarlar. Bundan dolayı büyük çevreye sahiptirler ve arkadaşlarının gözdeleridirler. Kararlıdırlar ve çok fazla özgüvenlidirler. Bakışlarından bile kendilerinden ne kadar emin olduklarını anlayabilirsiniz.

Boğa burcu

Rahat olamalrı onlar için çok önemlidir, eğlenmek ve gece hayatı vazgeçilmezlerindendir. Çok çalışırlar çünkü her şeyin en iyisi onlarda olmalıdır. Aynı zamanda evlerine de bağlıdırlar. Sevdikleri için fedakarlık yaparlar. En belirgin özellikleri inatçı olmaları ve istediklerinin mutlaka olmasını istemeleridir.

İkizler burcu

Uzun uzun sohbet etmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok severler. Bir çok şeyle aynı anda ilgilendiklerinden bazı zamanlar çevresindekilere çok fazla zaman ayıramazlar. Kendileri bile çoğu zaman ne yapacaklarını önceden bilemezler. Bir bakmışsınız sakin sakin konuşuyor bir bakmışsınız yine bir şeylere sinirlenmiş kırıp geçiriyordur.

Yengeç burcu

Sürpriz onlar için olağan bir şeydir. İlk tanıştığınız zamanlarda çekingen tavırlarını farketsenizde ilerleyen zamanlarda 40 yıllık dostluğunuz varmış gibi davranabilir. Onları anlayabilmek çok zordur. En belirgin özellikleri çok ince düşünceye sahip olmalarıdır, hediyeleşmeyi çok severler. Arkadaşlarıyla paylaşımda bulunmayı çok severler. Gece hayatı onlar için pek uygun değildir, evde oturmaktan daha çok keyif alırlar.

Aslan burcu

Aslan burçları yapmak istedikleri her şey için gerekirse savaşabilecek yapıdadırlar. Tüm gözlerin onlar üzerinde olmasından büyük keyif alırlar. Yönetmek ve lider olmak doğalarında vardır.

Başak burcu

Onları her zaman şık görebilirsiniz, kendilerine özgür tarzları vardır. Çok iyi gözlemlerler, genelde içgüdüleri onları yanıltmaz. Başkaları sürekli eleştiride bulunabilirken, kendileri eleştirilere pek açık değildirler. Çok zor inanırlar, bu yüzdende çoğu zaman yalnız kalırlar.

Terazi burcu

Terazi burçları lüksü severler. Farklılıklarıyla çevresindekileri kolay etkileyebilirler. Anlayış sahibi olduklarından ve çabuk uyum sağladıklarından insanlarla olumlu ilişkiler kurabilirler.

Akrep burcu

Cesurdurlar ve bunu bakışlarıyla çok iyi bir şekilde ifade edebilirler. Mücadeleci olduklarından bazen istemeden de olsa kalp kırabilirler. Çoğu zaman temiz kalpli ve samimidirler. Sevdiklerini aşırı bağlıdırlar ve onlar için her şeyi yapabilirler. Kendileri çok iyi ifade ettiklerinden çevrelerinde çok fazla insan olduğunu görebilirsiniz.

Yay burcu

Maceraperest ve özgürlük düşkünüdürler; sürekli bir koşturmaca ve değişim içerisindedirler. İşlerine bağlıdırlar.

Oğlak burcu

İlk tanıştığınız zamanlar bir oğlak burcunu çok ciddi bulabilirsiniz; fakat ince mizah duyguları sayesinde ne kadar sempatik olduğunu da fark edebilirsiniz. Sakin ve emin adımlarla hayatlarına devam ederler. Onu kızdırmak zordur ama kızdığında da yatıştırmak çok zor olur. Adil davranırlar, çevresindeki hiç kimseninde hakkını yenmesine müsaade etmezler.

Kova burcu

Çok nazik ve arkadaş canlısı olmaları en belirgin özelliklerindendir. Özgür olmaları onlar için çok önemlidir. Mantık onlarda arka plandadır, kalplerinin sesine kulak verirler.

Balık burcu

Çevresindekilerin dediklerini çok fazla önemsemezler, çoğu zaman kendi doğrularıyla ilgilenirler. Çabuk uyum sağlarlar, nerede ne şekilde davranacaklarını çok iyi bilirler.

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Yazının Bağlantısı: Karşınızdakinin Burcunu Anlayabilirsiniz!
  • Tarih: 9 Aralık 2014
  • Yazının Kategorisi: Astroloji
  • Yazar:
  • Bu yazıyı RSS ile Takip Et
  • Diğer kaynaklarda arayın: Karşınızdakinin Burcunu Anlayabilirsiniz!
  • Ana Menü