• Sınıf Seçiniz

  • Branş Seçiniz

  • İçerik Türü

  • Ara

Bugün Ne Giysem 2012 Yılının En Şık Kadını

Aylardır devam eden Bugün Ne Giysem yarışmasında nihayet sona gelindi ve muhteşem bir gala gecesiyle 2012 yılının en şık kadını halk oylamasıyla seçildi. Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı gala gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Banu Güven, Ceyda Ateş, Safiye Soyman, Güneri Civaoğlu, Tanyeli gibi bir çok ünlü isim katılırken,  Bengü mini bir konser verdi. Ivana Sert ve Hakan Akkaya defilesi de sahne aldı.

Büyük heyecanla beklenen final  ânı geldiğinde ise tüm nefesler tutuldu ve 2012 yılının en şık kadını açıklandı. halk oylaması sonucu sürpriz bir şekilde 80 yaşındaki Rana Özmutlu 2012 yılının en şık kadını seçilerek 100 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu.

İkinciliğe layık görülen isim ise gala gecesinde maskesini çıkaran Duygu Bak oldu. Duygu Bak başta Canan Yaka olmak üzere tüm juri üyelerinden tam not alırken Uğurkan Erez’in isteği üzerine maskesini çıkartarak yarışmanın ilk gününden beri oluşturduğu gizemli havaya da son vermiş oldu. 2011 yılının en şık üç kadını için tıklayınız.

1. Rana Özmutlu

2. Duygu Bak

3. Ayşe Doğan

İşte ilk üçe giren yarışmacılar ve kıyafetleri;

rana özmutlu

rana özmutlu

duygu bak

duygu bak

maskeliduygubak

maskesizduydubak

 

 

ayşe doğan

ayşe doğan

 

 

ayşe doğan türban modeli

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Menü