• Sınıf Seçiniz

  • Branş Seçiniz

  • İçerik Türü

  • Ara

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Eştir? Nasıl Bir Eş İster?

Boğa burcu erkeği sessizdir sakindir ancak damarına basıldığında adeta kırmızı görmüş bir boğa gibidir. her zaman doğallıktan yana olduğu için eşinin doğal olmasını ister. ona göre eşi doğal haliyle çok daha güzeldir. Yoğun bir iş gününün ardından oldukça keyifsiz olabilirler. böyle bir durumda üzerine gitmemek, onu rahatlatmak en iyisidir. aşık bir boğa erkeği fedakardır ve fazlasıyla koruyucudur. evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi özel günleri unutmaz.

Boğa erkeği ile evliyseniz onun size sadakatla bağlı olacağına emin olabilirsiniz. ancak gezip tozmayı çok seven bir insansanız boğa ile bu konuda ters düşebilirsiniz. zira boğa erkeği oldukça evcimendir. aynı zamanda koruyucu ve çok kıskançtır. eğer elinde olsa karısını cam bir fanusa koymak ister. Eğer boğa burcu olan eşinize kendisi için dünyada tek erkeğin o olduğunu hissettirirseniz çok iyi geçinebilirsiniz.

Eş olarak seçtiği kadının, gerçek bir anne olması önemlidir. En büyük arzusu bir çocuğu olmasıdır. Boğa erkeği genellikle çok duygulu, içten ve sadıktır. söylediği güzel sözlerle eşinin ruhuna dokunmayı bilir. Fakat bu soğuk kanlılığa aldanmayın. Boğa erkeği, sabırlı ve sinirlerine hakimdir ama belli bir noktadan sonra onu tahrik ederseniz çok sert ve kırıcı bir biçimde patlayabilir

Son Yorumlar
  1. fatoş
  2. zuhal
  3. Rüya kdr
  4. sade

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Menü