• Sınıf Seçiniz

  • Branş Seçiniz

  • İçerik Türü

  • Ara

Beren Saat’in Yeni Dizisi İntikam; Oyuncu Kadrosu

Beren Saat Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin ardından yeni bir diziyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amerika’da oldukça popüler olan ve izlenme rekorları kıran Revenge dizisinin yerli uyarlaması “İntikam” ile karşımıza çıkacak.

Ocak ayından itibaren perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide Beren Saat Emily Thorne karakterini Efsun adıyla canlandıracak.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Mert Fırat (Daniel Grayson-Kerem), Nejat İşler (Jack Porter-Rüzgar) ve Engin Hepileri olarak belirlendi.

Dizinin konusu ne?

zengin bir mahalleye çok güzel, iyi kalpli bir kadın taşınır. ancak ne var ki bu kadın göründüğü kadar iyi biri değildir. onun amacı sadece babasının intikamını almaktır. Efsun’un babası tam 17 yıl önce bir iftira sonucu, haksız yere hapse atılmış ve ardından öldürülmüştür. bu olayın acısını içinde saklayan ve intikam hırsıyla büyüyen Efsun, babasının ölümünden sorumlu tuttuğu herkesten intikam almak için harekete geçer. intikam için öncelikle düşmanı olduğu ailenin oğlu Kerem’i (Mert Fırat) kendine aşık edecektir.

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Menü