• Sınıf Seçiniz

  • Branş Seçiniz

  • İçerik Türü

  • Ara

Bana Her Şey Yakışır 27 Haziran; Haftanın İlk Yarışmacısı İpek Hale Evransel

Bana Her Şey Yakışır programında 27 Haziran-1 Temmuz haftasının ilk gün yarışmacısı İpek Hale Evransel oldu.30 yaşında olan İpek Hanım 36-38 beden, Beden Eğitimi Öğretmeni.

Haftanın ilk yarışmacısı İpek Hale Evransel, kendisine verilen 4 saatlik süre ve 1000 liralık bütçeyle haftanın en şık yarışmacısı olmak için mücadele etmek için maratona başladı.

Alışveriş öncesi İpek Hanım evinde ziyaret edildi. Beden Eğitim Öğretmeni olan İpek Hanım spor ve alışveriş yapmayı sevdiğini, modayı takip etmek yerine, kendine yakışanı giymeyi tercih ettiğini belirtti.

Evini sade ve spor tarzı döşemeyi tercih eden İpek Hanım’ın kıyafet ve ayakkabı defilesinin ardından buluşma yerine gidildi. Burada hanımlar birbiriyle tanıştıktan sonra İpek Hanım alışveriş maratonuna başladı.

Alışveriş için seçilen yer ise Fatih. Kendisine en çok yakışanı bulmak için onlarca elbise deneyen İpek Hanım son olarak kırmızı, askılı,  iç etek kısmı leopar desenli, önü kısa arkası uzun saten bir elbisede karar kıldı. Aynı şekilde elbiseye uygun leopar desenli çanta ve ayakkabıyla kombinasyonunu tamamladı.

Elbise için  450  lira

Ayakkabı için 210 lira

Çanta için 130 lira

Takılara 18 lira

Kuaför ve makyajı için de  40 lira harcayan İpek Hanım toplamda 840 lira harcayarak bütçesini ve süreyi aşmadan günü tamamlamayı başardı.

Cengiz Abazoğlu ise İpek Hanım’ın giydiği elbise hakkında olumlu konuşmadı.

Günün sonunda İpek Hale Ervansel, rakiplerinden toplamda 14 puan aldı.

 

 

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Menü