• Sınıf Seçiniz

 • Branş Seçiniz

 • İçerik Türü

 • Ara

Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları; Balık Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Hayalperest balık burcu erkekleri için hayalleri son derece önemlidir ve bu hayalleri olmadan yaşayamaz. Bu yönünü ve hassaslığını her zaman dikkate alın ve ona göre davranın. Duygusal balık erkeği diğer burç erkeklerine göre çok daha kibardır ve bu yönüyle kadının ruhuna hitap etmeyi bilir. Ancak anlaşılması çok zordur bu nedenle onu illa çözeceğim gibi bir gayret içine girmemenizde fayda var. Kendi içine kapanıklığı, kendi dünyasında yaşama isteği sabrınızı zorlayabilir.

Balık burcu erkeği kibar olduğu kadar romantiktir de… karşınıza hiç beklemediğiniz anda bir demet gül ile çıkabilir veya size şiir yazarak ruhunuza hitap etmesini bilir. Hayattan çok fazla şey beklemez yani küçük şeylerle mutlu olmayı bilir. Çok sık karar değiştirebilen balık erkeğine uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. bu yüzden bir balık erkeği ile birlikteyseniz kararlı ve istikrarlı olan taraf siz olmalısınız.

Kendi bildiğini okur. Balık burcu erkeğine akıl vermek gibi bir niyetiniz varsa vazgeçin zira sizi dinler gibi gözükse de sonuçta kendi bildiğini okuyacaktır.

İçi dışı bir insan tiplerindendir. Küçük hesapları yoktur, sadıktır. Ona güvenebilirsiniz.

Balık burcu erkeğinin kendi dünyasına çekilip dinlenmesi, bitmek bilmeyen hayal dünyası, sık karar değiştirmesi gibi ufak tefek konularda sabır göstermeyi bilirseniz balık burcu erkeği ile mutlu olabilirsiniz.

Son Yorumlar
 1. Mustafa
 2. Anonim
 3. Eda
 4. zeliha
 5. gamze
 6. Ayşe Meliss
 7. akrep-Balık aşkı :)
 8. gaga
 9. İpek mutlu
 10. Anonim
  • gaga

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Menü