• Sınıf Seçiniz

  • Branş Seçiniz

  • İçerik Türü

  • Ara

2012’de Koç Burcunu Neler Bekliyor; Koç Burcu 2012 Aşk, İş, Para ve Sağlık Durumu

AŞK: 2012 yılında aşk hayatınızda en şanslı dönem sizler için şubat ayından itibaren olacak. 8 şubat-5 mart tarihleri arası aşkta şansınızın açılacağı bir dönem olacak. ayrıca 3 Eylül-3 Ekim ve 25 Ekim- 25 Kasım tarihleri de aşk konusunda şanslı olacağınız dönemleri ifade ediyor. 2012 koç burçları için ilişkilerinde büyük kararlar alacakları bir yıl olabilir. bazı koçlar için 2012 yılı evlilikle sonuçlanabilecekken bazıları için de devam eden bir ilişkinin bitirilmesi gündeme gelebilir.

İŞ: 2012 yılı koç burçlarının, iş hayatlarında aktif olacakları bir dönem. bu konuda özellikle 21 Mart’tan sonraki tarih sizler için önemli. 2012 yılının ikinci yarısından itibaren iş ve kariyer hayatınızla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için atağa geçecek ve bu konuda sevdiklerinizden destek göreceksiniz. 11 Mart ile 5 Nisan tarihlerinde iş hayatında bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. bu nedenle bu tarihlere dikkat.

PARA: koç burçları 2012 yılının Haziran ayına kadar maddi bir refah içinde olacak. özellikle mart-nisan ve mayıs ayları parasal konular için önemli bir dönem. eğer elinize geçen fırsatları iyi değerlendirirseniz mayıs ayından itibaren de maddi açıdan rahat edebilirsiniz. yılın ikinci çeyreğine baktığımız zaman ise borçlanmamaya, kredi çekmemeye özen gösterip parasal konularda biraz daha dikkatli davranmanızda fayda var.

SAĞLIK: 2012 koç burçları için sağlık konusunda kendilerine dikkat etmeleri gereken bir yıl olacak. özellikle yılın ilk yarısında sinirlerinize dikkat etmeli, depresyon gibi rahatsızlıklara karşı temkinli olmalısınız. ocak ve nisan ayları arası dönemde sağlığınıza ekstradan dikkat edin. bu dönemi atlatırsanız Ağustos ayından itibaren itibaren sağlığınız açısından rahat bir dönem geçirebilirsiniz. yani stres sizden uzak olacak.

Yorum Yazarken Türkçe Kurallarına Uyarak Yazınız Lütfen!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Menü